Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Hakkımızda

TÜRKMEN AĞAÇ EVLERİ

Tatil anlayışınızı değiştirecek bir işletme, doğa sevginizi arttıracak bir belde.

Doğa ve tarihin arasında gizli bir cennet!

1985'den günümüze ...
Portakal ve nar ağaçları aralarına yerleştirilen bungalow tipi ağaç evlerle 1985 yılında Hamdi Karataş tarafından kurulan Türkmen Ağaç Evleri bölgenin ilk tesisi olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük kapasiteli hosteli olarak dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı misafirlere yıllardır hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz tesisimiz denize ve antik kente yürüme mesafesindedir. Yarım pansiyon olarak hizmet veren tesisimizin aynı zamanda a la carte restaurantı dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebilir. Restoranımız ayrıca Türk mutfağı ağırlıklı menüsü ile ülkemizin eşsiz damak tadını misafirlerimize sunmaktadır.
Müşteri memnuniyeti ...
Türkmen Ağaç Evleri 2002 yılında Tat Tours ve Olimpos Yatçılık şirketlerinin de bünyesine katılmasıyla misafirlerine profesyonel anlamda acentecilik ve yatçılık hizmeti de vermeye başlamıştır. Acentemizin güvencesiyle misafirlerimize tekne turu, rafting, dalış, yanartaş turu, kanyon turu, kano turu, yamaç paraşütü, kaya tırmanışı gibi günübirlik aktivite hizmetleri de sunmaktadır. Olimpos'un eşsiz güzelliğinde tatilinize devam ederken tatilinize biraz heyecan katıp Akdeniz'in masmavi koylarını özel gulet teknelerle keşfedebilirsiniz.Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Konaklama Hizmetleri

Türkiye'nin en sevilen tatil beldelerinden olan Olimpos'un ilk işletmesi olma özelliğine sahip Türkmen Ağaç Evleri sizlere unutulmaz bir tatil keyfi yaşatmak için 12 ay boyunca hizmetinizdedir.

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Organizasyonlar

İşletmemiz 12 ay boyunca özel organizasyonlarınız için hizmetlerine devam etmektedir. Parti ve toplantı organizasyonları, yoga seansları, özel günler ve kutlamalar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri

Konsiyerj Hizmetler

Konaklama dışında, konsiyerj hizmetleri de veren işletmemiz, havaalanı transferi, günlük aktivite ve turlar, yat kiralama hizmetleri vermektedir.
Email Bülten Kaydı

Email adresinizi bırakın, bizden haberleri kaçırmayın.

Olimpos Türkmen Ağaç Evleri
Olimpos Türkmen Ağaç Evleri
Olimpos Türkmen Ağaç Evleri