Odalarımız

Olimpos'un simgesi olan ağaç evler ve bungalowlar gerçek anlamda doğa içinde tamamen ahşaptan yapılmış konforu ve doğayı aynı anda yaşamak isteyenler misafirler için mükemmel birer seçenek olacaktır. Tesisimiz her türlü ihtiyacınıza uygun oda çeşitlerine sahip olup sembolik olan doğal ahşap odalardan jakuzuli ultra lüks bungalowlara kadar çeşitli oda tipleri ile siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktadır.


Odalarımıza girişler sabah 09:00'dan sonra odalarık temizlik ve müsaitlik duruma göre başlamaktadır. Tüm gün boyunca check-in işlemi yapılabilmektedir. Çıkış saati ise en geç sabah 11:00'dir

olimpos

Ultra Lüks Bungalowlar

Katlı bloklar halinde balkonlu ve ya balkonsuz seçenekleri bulunan odalarımızın içerisinde jakuzi, klima, televizyon ve duş/wc bulunmaktadır. Ultra lüks bungalow odalarımız sadece iki kişiliktir.

REZERVASYON

Lüks Bungalowlar

Katlı bloklar halinde balkonlu ve ya balkonsuz seçenekleri bulunan odalarımızın içerisinde, klima, televizyon ve duş/wc bulunmaktadır. Lüks bungalow odalarımızda iki, üç ya da dört kişilik yatak seçeneği mevcuttur. 

REZERVASYON

Standart Bungalowlar

Portakal bahçesi içinde müstakil konumdaki odalarımızda klima, duş/wc bulunmaktadır. Standart bungalow odalarımızda iki, üç, dört ve beş kişilik yatak seçeekleri mevcuttur. 

REZERVASYON