Odalarımız

Olimpos'un simgesi olan ağaç evler ve bungalowlar gerçek anlamda doğa içinde tamamen ahşaptan yapılmış konforu ve doğayı aynı anda yaşamak isteyenler misafirler için mükemmel birer seçenek olacaktır. Tesisimiz her türlü ihtiyacınıza uygun oda çeşitlerine sahip olup sembolik olan doğal ahşap odalardan jakuzuli ultra lüks bungalowlara kadar çeşitli oda tipleri ile siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktadır.


Odalarımıza girişler sabah 09:00'dan sonra odalarık temizlik ve müsaitlik duruma göre başlamaktadır. Tüm gün boyunca check-in işlemi yapılabilmektedir. Çıkış saati ise en geç sabah 11:00'dir

olimpos

Ultra Lüks Bungalowlar

Bloklar halinde ve balkonlu olan odalarımızın içerisinde jakuzi, klima, televizyon ve wc bulunmaktadır. Ultra lüks bungalow odalarımız sadece iki kişiliktir.

REZERVASYON

Lüks Bungalowlar

Bloklar halinde ve balkonlu ve ya balkonsuz seçenekleri bulunan odalarımızın içerisinde, klima, televizyon ve WC bulunmaktadır. Lüks bungalow odalarımız iki, üç ya da dört kişiliktir.

REZERVASYON

Standart Bungalowlar

Müstakil konumdaki odalarımızda klima, duş, wc bulunmaktadır. Standart bungalow odalarımızın kapasitesi iki kişiden başlayıp beş kişiye kadar çıkabilmektedir.

REZERVASYON

Ağaç Evler

Olimpos’un simgesi haline gelen ağaç evlerimizde sadece yatak bulunmakta olup duşu ve tuvaleti dışarıda ortak kullanımdır. Ağaç ev odalarımız iki ve üç kişiliktir.

REZERVASYON