AKTİVİTELER VE TURLAR

Olimposta geçireceğiniz mükemmel tatilinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için turlarımıza katılın! Markamız olan Tat Turizm (TURSAB: 2672) ile tatiliniz süresince tur organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
TEKNE TURU
TEKNE TURU

TEKNE TURU

Olimpos'ta tatil demek tekne turu demektir. Olimpos'u ziyaret eden herkes Adrasan'dan hareket eden ve bölgenin dünyaca ünlü koylarını ve Suluadayı gezen tekne turlarını denemelidir. Ayrıca Demre'den hareket eden Kekova tekne turuyla Simena batık şehrini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz.

MAVİ TUR
MAVİ TUR

MAVİ TUR

Mavi tur Akdenize özgü muhteşem bir tatil seçeneğidir. Tekne üzerinde geçireceğiniz 3 gün size Akdeniz'in gerçek ve gizli güzelliklerini gösterecek ve unutamayacağınız bir tatil yaşatacaktır.

BATIK ŞEHİR TURU
BATIK ŞEHİR TURU

BATIK ŞEHİR TURU

Pırıl pırıl denizi ile Tersane koyu, denizin içerisindeki tarihi sarnıçlar, merdivenler, su kanalları ve kilise kalıntıları, muhteşem bir deniz ve denizin içinde tarih, Kekova batık şehir turu ve Kaleköy manzarası harika bir deneyim 

TREKKING
TREKKING

TREKKING

Olimpos ve çevre bölgelerinde birbirinden güzel manzara ve farklı yürüyüş rota seçenekleri ile gün içinde yapabileceğiniz keyifli trekking turları tatilinize macera katacaktır.

YANARTAŞ
YANARTAŞ

YANARTAŞ

Değişmez bir Olimpos geleneği. Olimpos'a tatile gelenlerin gitmekten keyif aldıkları, ilk defa gelenlerin merak ettikleri enteresan bir doğa harikası olan Yanartaş turu gecenin karanlığında ateşin büyüsüyle aydınlanan bir macera sunuyor.

KANO
KANO

KANO

Kano ile Olimpos plajının karadan görünmeyen güzelliklerini, küçük mağaralarını ve eşsiz denizi keşfedebilir, gün içinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz

BİSİKLET KİRALAMA
BİSİKLET KİRALAMA

BİSİKLET KİRALAMA

Kim sevmez bisiklet ile turlamayı. Olimpos uzun bir vadidir. Bisiklet ile vadiyi gezebilir, turlara katılıp Ulupınar, Adrasan ve diğer bölgelere gidebilirsiniz

KAYA TIRMANIŞI
KAYA TIRMANIŞI

KAYA TIRMANIŞI

Uzun yıllardır profesyonel ve amatör kaya tırmanışı tutkunları Olimpos'da toplanmaktadır. Muhteşem manzaralar eşliğinde başlangıç ve profesyonel seviye tınamış eğitimi alabilirsiniz.

DALIŞ TURU
DALIŞ TURU

DALIŞ TURU

Herkesin hayatında 1 kere denemesi gereken bir aktivite. Sualtının muazzam güzelliği, değişik canlıları ve huzurunu dalış turları ile tadabilir, farklı bir dünyayı keşfedebilirsiniz.

JEEP SAFARİ & KANYON
JEEP SAFARİ & KANYON

JEEP SAFARİ & KANYON

Uzun yıllardır düzenlenen Jeep Safari ve Kanyon turları Olimpos'tan hareket eden jeep'ler ile Göynük kanyonuna düzenlenmekte ve yol boyunca safari turu ile gününüze eğlence katmaktadır.

RAFTING
RAFTING

RAFTING

Eğlenceli, bol sulu ama güvenilir bir günlük aktivite. Takım çalışması gerektiren adrenalin dolu bir güne hazırmısınız? Dünyaca ünlü Köprülü Kanyon ve rafting heyecanı sizi bekliyor.

PARAGLIDING
PARAGLIDING

PARAGLIDING

Tarif edilemez bir duygu. Uçmak insanların en eski isteklerinden biridir. Uçmanın en kolay ve güvenilir yollarından biri olan tandem paraşütü ile sıradışı bir etkinliğe dahil olun.