Olimposun en kaliteli işletmesi...

Türkmen Ağaç Evleri 12.000 mt2 arazi üzerine kurulmuş olup 550 yatak kapasitesi ile 1985 yılından bu yana hizmet vermektedir. İçerisinde 225 adet meyve veren portakal ve nar ağacı bulunun bahçeler arasına konumlanmış odalarımız tamamen ahşaptan yapılmıştır.

Restoran ve resepsiyon bölümü olan ön kısımda geniş ve rahat oturma köşkleri ve masalar olup tüm müşterilerimizi rahatlıkla ağırlayabilmektedir. Bahçe bölümümüz yeşillikler içerisinde, dağ ve doğa manzarası ile iç içe, geceleri gökyüzünü ve yıldızları izleyebileceğiniz bir konumdadır.

Tesisimiz 12 ay hizmet vermektedir. Kış ayları için 450 kişi kapasiteli kapalı restorant ve toplantı salonumuz mevcuttur. Aynı kapalı alanımız yılbaşı gibi özel gecelerde parti organizsayonlar için kullanılmaktadır.

Kapalı alanımız;


Toplantı,
Organizasyon,
Nikah, Düğün,
Konferans,
Kokteyl,
Özel günler ve kutlamalar,
Yılbaşı partileri,
Doğum günü partileri,
Grup yoga çalışmaları,
Dans çalışmaları,
Eğitimler

ve benzeri her türlü organizasyon için kullanılabilmekte, gerekli düzenleme yapılabilmektedir.

İşletmemiz içinde temiz su arıtma sistemi ve vadide örnek ve tek olan biyolojik atık su arıtma tesisi bulunmaktadır. Doğaya dost olan tesisimiz tamamen ahaşaptan yapılmıştır ve içerisinde beton yapı bulunmamaktadır.

Tesisimiz Olimpos antik şehrine 600 mt mesafede, plaja 800 mt mesafede olup 10-15 dakikalık yürüyüş ile plaja ulaşılabilmektedir.

Tesisimiz içerisine 1 adet snack bar, 1 adet a la carte restoran ve 1 adet bar bulunmaktadır ve her akşam canlı müzik yapılmaktadır, Her çeşit alkollü ve alkolsüz içecek satışı yapılmaktadır.