Türkmen Ağaç evleri ve lezzetli açık büfe yemeklerimiz

Kahvaltımız 25 çeşit seçenek ile sabahları açık büfe olarak servis edilmektedir. Omlet, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, salam, sosis, tereyağ, bal ve reçel çeşitleri, taze sebzeler ve börek çeşitleri ile servis edilen kahvaltılarımız sabah 08:30 da başlayıp 10:30 da sona ermektedir. Kahvaltı süresince limitsiz çay ve kahve servisimiz bulunmaktadır.

Öğlen yemeklerimiz a la carte restoranımızdan servis edilmektedir. Mutfağımız ızgara çeşitleri, bonfile, biftek, antrikot, pirzola, şiş çeşitleri, tavuk, kanat, kelebek, incik, göğüs ve but çeşitleri yanında lezzetli balık seçeneklerinden yağda, ızgarada ve güveç fırın olarak günlük taze levrek, çipura, alabalık ve deniz mahsüllerinden karides ve kalamar çeşitlerimiz ile zengin bir menü ile hizmet vermektedir. Ayrıca odun fırınında pizza, hamburger, sucuk, sosis, lahmacun ve pide çeşitleri ve fırında etli, tavuklu ve ya sebzeli güveç seçenekleri, gözleme ve saç kavurma çeşitleri, sote çeşitleri, salatalar ve soğuk mezeler ve mevsimsel meyveler ile tatlılar da menümüzde mevcuttur.

Gün boyunca alkollü ve alkolsüz içecek servisimiz gece saat 02:00’ ye kadar snack bar bölümümüzden devam etmektedir. Ayrıca tesisimizde konaklayan müşterilerimizin ihtiyaçları için barımız 24 saat açıktır. Tesisimiz içinde Nisan ayından Kasım ayına kadar her akşam 20:00 - 24:00 (yasal süre ve ses limitleri dahilinde) saatleri arasında canlı müzik eşliğinde kokteyl ve nargile çeşitlerimiz servis edilnektedir. Ateş başında, yıldızların altında, sevdiklerinizle gitar dinletisi eşliğinde sıcak şarap ve diğer içecekler ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Akşam yemeklerimiz açık büfe olup 40 çeşidin altında olmamakla birlikte her gün değişik bir çorba servisi ile başlamaktadır. Ardından en az 5 çeşit olarak servis edilen sıcak yemeklerimiz her gün en az 1 çeşit kırmızı ve ya beyaz et içeren yemek ve vejeteryan müşterilerimiz için sebze yemekleri ile hazırlanmaktadır. Ayrıca 30-35 çeşit zeytinyağlı ve salata çeşitleri ile mevsimine göre meyve çeşitleri ve tatlı ikramları bulunmaktadır.

Oturma gruplarımızda, köşkerimizde ve masalarımızda canlı müzik eşliğinde akşam yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği 19:30 - 21:30 arası servis edilmektedir. Saat 20:30 dan itibaren 22:30 a kadar ücretsiz çay, meyve çayı ve kahve servisimiz vardır.