Efecan Çetintaş 3 gün kaldık Türkmen pansiyon’da çok keyifli ve huzurlu bir tatildi. Uzatmayı çok isterdik ama sene artık.
Özde Acarkan Seviyorum şu olimposu. 2001 den beri her sene giderim, Türkmende Hamdi abinin işletmesinde takılırız hep. Her daim iyidir.
Ersin Görgülü İlk kez olimpos tatile geldik Türkmen Pansiyonu internetten bulduk, çok beğendik, herşeyi iyi.
Alp Dora Ustabaşı 3 gece eşimle kaldık, temiz düzgünce bir pansiyon, sorun yaşamadık.
Nazlı Alver Mavi ile yeşilin cenneti olimpos’a aşık olmamak elde değil.Doğanın ruhunu taşıyan ağaç evler de kalıp güzel yemekler yiyip akşamları gürültünden uzak bir doğa tatili için Türkmen Pansiyon benim seçimim.
Duygu Ata Turla geldik kız arkadaşımla. Düzgün güzel bi pansiyon. Biraz bakımla çok acayip bi yer olabilir. Seneye kendi imkanlarımızla gelip daha uzun kalmayı planlıyoruz.
Sinan Devrim Sıcak samimi bir işletme, ailece geldik, 4 gece kaldık çokta beğendik. Düzgün bir yer, denizde 10 dk yürüme mesafesinde.
Görkem Parlak Konumu için tercih etmiştik burayı çünkü her yere yakın, denize yürüyerek en fazla 10 dakika, akşamları çıkmayı severiz, eğlence mekanlarına da yakın, diğer her şey de iyiydi.
Ceren Mumcu Eşim ve çocuğumla geldik, pandemi dolayısıyla kaygılıydık, özellikle de çocuk için. Ama temiz ve düzenli olarak dezenfekte edildiğini görünce içimiz rahat etti, çok rahat ve keyifli bir tatil geçirdik.
Polat Çörekçi Her gün bir yerde konaklayarak tatil deneyimi yaşamak istedik bu yaz. En çok keyif aldığımız yerlerden biri oldu Olimpos ve Türkmen Pansiyon oldu. 2 gece kaldığımız tek yer. Teşekkürler. Seneye daha uzun kalmayı düşünüyoruz.
Beyda Zilan Deniz yakın, yürüyerek 12 maksimum 15 dakika, yol zevkle yürünüyor, antik kentten geçiş falan baya keyifli. Odalar ve diğer her şey hiç fena değil. Tavsiye ederiz.
Kerime Aydoğan Başka bi pansiyonda yer ayırtmıştık. Bi hata olmuş, odayı başkasına vermişler, başka da oda yok. Tesaadüfen Türkmen Pansiyon’da yer bulduk. Hiç sorun yaşamadık. Çokta memnun kaldık. Personel çok ilgili ve güler yüzlüydü. Teşekkürler
Hakan Erenler Lokasyonu güzel hizmeti kaliteli ekibin tecrübesi ve güler yüzlü yaklaşımı güzel genel olarak her şey iyi kaliteli yiyecek içecekler kaliteli.
Akif Üskent Kuzenimle geldik, 5 gece konakladık, odalar idare eder, ama konumu ve yemekleri baya iyi.
Tunç Köybaşı Yorucu bi çalışma yılının ardından ilaç gibi geldi burası, doğanın kalbinde, muhteşem bir yer. Türkmen Pansiyon’u arkadaş tavsiyesi ile buldum, çok memnun kaldım.Herşeyi ile 5 yıldız bence
Sena Simay Gece çıkmayı severiz eşimle, burası çok merkesi bir konumda, her yere ulaşım rahat, denize de yakındı. Odalar, kahvaltı hiç fena değil. Biz beğendik., tavsiye ederiz.
Begüm Altunbaş Ağaçların ve çiçek bahçelerinin içine kurulmuş bu şirin pansiyonu özleyeceğiz. Denize ve olimpos antik kentine de çok yakın, e yemekleri de pek güzel olan bi pansiyonu doğayla iç içe tatil yapmayı seven herkese tavsiye ederiz.
Tuğçe Misoğlu 3 gece kaldık, herşey gayet iyiydi.Biz ailece çok beğendik ve memnun kaldık. Deniz’e yürüyerek gitmek zaten çok hoşumuza gitti. Daha önce kaldığımız pansiyondan araca binmek gerekiyordu. Çok keyif aldık buradan.
Şenay Ramis Arkadaşımla geldik, 5 gün kaldık. Gayet düzgün ve güvenlikliydi. Çok rahat ettik. Yemekleri çok çeşit ve güzeldi. Seneye tekrar gelmek isteriz.
Buse Yolcu Arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine Türkmen Pansiyon’a geldik. Bizde çok beğendik ailece, yemekler çok çeşitli ve lezzetli, konumu da güzel, deniz için araca binmeye gerek yok. 10 dakikada yürünüyor. Bizde tavsiye ediyoruz.
Görkem Kocabey her sene geldiğimiz ve çok sevdiğimiz bu aile pansiyonunda çok rahat ediyoruz. Yemeklerini de çok seviyoruz. Akşamları bahçe sohbetleri vazgeçilmez, çok keyifli. Herkese tavsiye ederiz.
Neslihan Buşra -Denize yakın 10 dk yürüme mesafesinde, yemekler ve kahvaltı gayet iyi, odalar temiz.
Nevra Çuhadar Çok beğendik, gayet güzeldi, seneye yine geleceğiz olimposa ve Türkmen pansiyona
Osman Masır Güler yüzlü personeli, güzel yemekleri, ahşap evleri, ağaçları ve çiçekleri ile beş yıldızı haketti. Seneye yine Türkmen Pasiyondayız.
Arif Furkan Merdan Kuzenimin tavsiyesi ile gittik hem olimposa hemde Türkmen Pansiyon’a çok ta memnun kaldık.Herşeyiyle iyiydi. Yemekler, denize uzaklığı, gece eğlenceleri, tavsiye ederiz
Osman Durmaz Ahşap bungalov evlerde kalmak çok keyifliydi.KAhvaltı ve akşam yemekleri de baya çeşitliydi. Denize çok güzel bir yoldan yürünüyor, pansiyonumuz yakın zaten 10 dakika falan sürüyor.
Elvan Atol Corona yüzünden biraz çekinerek geldik ama iyi temizlik yapılıyor, hijyene önem veriyorlar. Tam puan.
İsmail Tazegül Doğa tatili tercih etmeye başladık son birkaç yıldır, tavsiye ile hem olimpos’a hem de Türkmen’e gelmiştik ilk, çok beğendik burayı, konumu, çalışanları,yemekleriyle on numara bi yer.
Münevver Akca Eşimle 5 gün konakladık, odaların şirinliği ve doğallı, yemek çeşitleri, mezeleri, hepsinden çok memnun kaldık. Seneye de geleceğiz.
Rıdvan Zilli Akşam yemeklerine bayılıyorum Türkmen’in, bir de akşamları likya kulüpte canlı müzik.. çok eğlenceli geçiyor tatilim.
Yasin Aysan 3 senedir üst üste geliyoruz.Çok seviyoruz burayı samimi bi işletme.
Lemi Akarçay Ailece kalabilceğiniz bir yer burası. Nezih ve düzgün çalışanlar, açık büfe yemekler, Odaların biraz elden geçmesi lazım eski, ama sorun yaşamadık.
Gökay Bağış Denize 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan Türkmen pansiyonu ailecek rahat bir tatil geçirilebilecek yermiş. Seneye alice gelmeyi düşünüyorum
Necati Öztaş sırf akşam yemekleri için bile gelinir buraya, bol çeşit ve daha önemlisi gayet leziz. Yemek sizin için önemliyse tercih edebilirsiniz. Pişman olmazsınız.
Ilgaz Esat Denize baya yakın, antik kentin içinden yürürken, meraklıysanız bi sürü fotoğraf çekebilirsiniz. Akşam yemeklerini ve kahvaltıları kaçırmayın üzülürsünüz.
İsmail Umut Anık Olimpos’a ilk kez geldik, doğanın kucağında ve doğal ve doğa harikası bir yer. Arkadaş tavsiyesi ile Türkmen Pansiyon’da kaldık, gerçekten güzel ve ağaçlık içinde büyük bir pansiyon.Doğası bozulmadan inşa edilmiş o ahşap evler insanı büyülüyor. Yemekler içinde aşçıyı tebrik ederim. Çok lezizlerdi.
Saliha Topoyan KAlabalık bir arkadaş grubu olarak turla geldik. Daha önce hiç bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum, Türkmen’in bahçesindeki çardaklarda sabahladığımız da uyuduğumuz da çok oldu.
Gökalp Senahan Sabah horoz sesi ile uyanmayı sevenler için ideal:) şaka bir yana doğa ve doğalı seven bir çift olarak bayıldık buraya, Türkmen Pansiyon herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz bir işletme
Avcı Özsoy Eşim ve çocuğumla bir hafta geçirdik olimposta, Türkmen Pansiyon tam bize göreymiş. Samini ve sıcak aile ortamı gibi. Çok keyifli ve huzurlu bir tatildi.
Ziya Dereli 3 gene konakladık Türkmen Pansiyon'da, odalar idare eder, onun dışında özellikle de yemekler baya iyyidi. Kısacası biz memnun kaldık eşimle. Tavsiye ederiz.
Murat Kaan Ayanoglu 4 arkadaş gittik, 5 gece kaldık, hoş güzel bir pansiyon, odalar fena değil. Yemekler baya iyiydi. Denize de yakın. Olimpos zaten şahane.
Hülya Şenkazan Her sene geliriz olimpos’a çok uzun yıllardır, ilk defa bu sene pandemi nedeniyle tereddüt ettik ama Türkmen her türlü önlemi almış, iyi ki gelmişiz. Çok güzel bir tatil geçirdik her sene olduğu gibi.
Güneş Aykan Eşimle çok keyifli bir tatil yaptık Olimposta, Türkmen pansiyon’da kaldık. Odalar iyiydi, kahvaltı ve yemekleri de beğendik.
Berkan Özev İki gece kalırız diye geldik ama 2 gün daha uzattık, herşey gayet güzeldi. Hiç sorun yaşamadık. Seneye daha uzun konaklamayı iistiyoruz.
Ahmet Yurteri Eşimle 4 gece konakladık, herşey gayet iyi, sorunsuz bir tatil geçirdik. Teşekkürler Türkmen Pansiyon.
Hayrunnisa Aruca 3 yıldır her sene gelir 5-6 gün kalırız. Çocuklarda eşimde çok seviyoruz burayı, tam bir aile pansiyonu.
Hatice Akova Türkmen Pansiyon çalışanları sorun çözmede çok hızlılar. Burayı sevmem için en iyi neden
Birsen Durmuş Tur şirketi ile olimpos’a ilk defa geldim ama çok güzel bir yermiş.Bir sürü arkadaşım oldu, çok eğlenceli vakit geçirdik. Türkmen Pansiyon da geceleri sabahlamak çok keyifliydi,hamaklarda uyuyakalmak:)
İzlem Arınç Gayet iyi bir mekan, kahvaltı idare eder, yemekler çok güzel.
Güngör Erkin olimposa 4 yıldır geliyoruz Türkmen Pansiyona tavsiye üzerine gelmiştik,çok memnun kaldık, konumu, odaları, denize uzaklığı gayet iyi. Memnun kaldık, her sene buraya geliyoruz
Raşit Akoğuz Olimpos sevenlerin en sevdiği yerlerden biri bence burası, hep dolu. Yer bulmakta zorlandık geçen sene, bu sene erkenden yaptık rezervasyonumuzu. Kaliteli işletme, personel iyi. Yemekler lezzetli.
Volkan Özdere Bu sene ikinci gelişimiz Türkmen’e, gayet düzgün bir pansiyon, ağaç evleri, bungalovda kalmayı çok sevdik.Denize’de az bişey yürüyerek ulaşabiliyorsunuz.
Özgen Baka Doğayla içiçeydik, denize yürüyerek 10-12 dk. Odalar yemekler de hiç fena değil. Gelinir yine
Yasin Şükrü Aral Denize 10 dkLık yürüyüş mesafesinde vadinin eteklerinde, samimi bir aile pansiyonu Türkmen pansiyonda çok keyifli bir 5 gün geçirdik.
Mügenur Ahmet Çantamız sırtımızda her sene bi uğramadan edemeyiz. Hamdi Abimizde kalmadan geçmeyiz.Türkmen Pansiyon samimi ne düzgün yer arayanlar için tavsiye.
Engin Yıldızoğlu Denize ve eğlence mekanlarına baya yakın, kahvaltı idare eder, akşam yemekleri iyi.
Gülben Kürk Yemek seçiyorsanız Türkmen’e gelin, çünkü seçenek çok.
Nedim Akarcalı Huzurlu keyifli ve uygun bütçeli tatil için olimpos türkmen pansiyon.Biz 6 yıldır her sene konaklarız.
Osman Gündüz Odalar fena değil, ama yemek ve kahvaltı çok iyi
Ecem Dayıoğlu 3 arkadaş geldik olimpos’a birimiz daha önce Türkmen’dekalmış ve beğenmişti, o yüzden burayı tercih ettik. Biz de çok beğendik. Çok eğlenceli bir tatil geçirdik. Pansiyonumuzun özellikle de yemekleri güzeldi.
Ece Pınar Çeliker 3 senedir geliyoruz olimpos’a Türkmen pansiyonda kalıyoruz hep, seviyoruz burayı,odaları, denize uzaklığı iyi, yemekler şahane zaten.Tavsiye ederiz.
Şennur Ağnar Tam da gezginlere göre bir tatil yeri burası, bungalow evlere bayıldık, doğayla iç içe tatil sevenler için
Deniz Dilay Arıcan Turla geldik 2 gece kaldık. Grup olduğumuz için çok eğlendik. Likya Club’ta ayrı eğlenceli.
Nihan Garip 6 arkadaş geldik, Türkmen pansiyonu çok sevdik, samimi bi yer, geceleri likya barın canlı müziği ile coştuk, sonra bahçedeki çardaklarda sabahladık. Arkadaşlarla gelmek için çok ideal.
Senem Aksevim Olimposa ilk defa geldik ama uygun fiyatı ve çeşit yemekleriyle Türkmeni sevdik, beğendik. Artık buraya geliriz.
Altuğ Kızıl Yemeklerini övdü bize daha önce gelmiş ve Türkmen de konaklamış olan bir arkadaşımız, gerçekten de dediği kadar varmış. Bende tavsiye ederim, pişman olmazsınız.
Atahan Adanır Lüks aramayan samimi ve sıcak bir yer arayanların mekanı, seviyoruz burayı.
Ayşen Aksoy Odaları biraz eski ama diğer artılarının yanında sorun değil. Yemekler, personel, doğa içinde, sakin,fiyatı çok çok iyi bence. Tavsiye ederim.
Evren Yumurtacı Olimpos’a ilk kez geldik eşimle, daha önce gelen arkadaşımız tavsiye etti, Türkmen Pansiyon’u, lüks aramayan biriyseniz gayet iyi, biz memnun kaldık. Zaten doğayı seviyorsanız burayı çok seversiniz. Tavsiye ederiz bizde.
Esma Ece Kavak Türkmen Pansiyonun güler yüzlü yardımsever personeline, Hoş sohbet işletmecisi Hamdi abimize sevgiler, selamlar, herşeyden çok memnun kaldık, seneye görüşmek üzere
Rana Altınoklu 5 gece kaldığımız gayet düzgün nezih bir aile pansiyonu. Eşimle ikimiz de çok memnun kaldık. HEm konumu güzel denize baya yakın mesafede hemde vadinin hemen yanında, kahvaltısı çok doyurucu, akşam yemekleri de çeşit bol ve de lezzetliydi. Bu kısa tatili uzatmayı çok isterdik. Ama seneye tekar gelmeyi planlıyoruz.
Semina Aktuna Olimpos arkadaşlarınızla gelirseniz çok eğlenebileceğiniz bir yer, uygun fiyatlarıyla ve kalitesiyle Türkmen Pansiyondan başka yer de aramayın derim.
Yiğithan Armutcu Arılar kahvaltı etmemize çok izin vermese de ağaç evlerde uyanmak ve doğa içinde olmak çok güzeldi.
Abdullah Mert Biraz yüksek beklenti ile geldik sanırım. Ama ona rağmen beğendik burayı, Odalar biraz yenilenmeli sanki, ama bahçe müthiş, akşam oturmaları keyifliydi.yemekleri de lezzetli
Mervegül Ulaş Ailece tatil yaptık 5 gün, çok güzel hem eğlendik hem dinlendik, Türkmen’in güzel yemeklerini yedik. Tavsiye ederiz, kaliteli düzgün bir işletme.
Emre Can Sakaryalı Çok konfor aramıyorsanız, bence çok yeterli bir Pansiyon.Konumu da iyi.
Turan Fındıkçı Odalar geniş, ve çok güzel, yemek ve kahvaltıda hiç fena değil, ilk kez geldik ama beğendik.
Ercüment Akıncılar Huzurlu bir yer, tam bir aile işletmesi.Eğlence yerlerine yakın. Deniz de yürüme mesafesinde. Antik kenti gezmeyi de ihmal etmeyin.
Nihal Ak 2 çift geldik çok memnun kaldık, her şey iyiydi. Odalar kahvaltı, özellikle de akşam yemekleri
Efe Mustafa Şeref Ailece geldik 3 gece kaldık. Odalar fena değil, bahçesi ve çardakları süper, yemeklerde öyle, denize maksimim 15 dakika da yürürsünüz. Beğendik, gelinir yine.
Yüksel Balcı Kalabalık arkadaş grubu geldik çok eğlenceli geçti. KAhvaltı da akşam yemekleri de çok başarılı.Eğlence mekanlarına ve denize de yakın. Daha ne olsun.
Erdem Temizer Yıllar önce ilk kez balayına gelmiştik eşimle, çok güzel bir balayı tatili geçirdik burada, ondan sonra da her sene gelmeye başladık, alışkanlık yaptı, olimpos ve Türkmen pansiyon.
Sevtap Atan Ablam ve kardeşimle 5 gün kaldık, gayet güzel tatil yaptık. Odaların genişliği güzel ve yeterli, kahvaltı fena değil, ama akşam tıka basa doyduk. Gece de likya kulüpte canlı müzik vardı. Çok keyif aldık.Güzel bi tatil oldu .
Sinan Karadağ 2 çift olarak gittik olimpos’a Türkmen Pansiyon kaliteli düzgün bir işletme, personel ilgili, konumunu da beğendik. Her şeyden memnun kaldık. Tekrar gelmek isteriz.
Büşra Şen 5 gece konakladık, her şey iyiydi.Sorunsuz bir doğa tatili geçirdik ilk kez.Tekrar gelmek isteriz
Nüket Aksan Denize yakın, temiz, güzel bir yer.Hamdi Abi işletmecisi, sohbeti on numara.
Aykanat Ağıroğlu Ailece 5 gün kaldık. Çokta keyifli vakit geçirdik.Denize de yakın, yürüme mesafesinde, ağaçların çiçeklerin içinde çok güzel bir işletme.
Sevinç Ak İlk defa olimposa tatile gittik, Türkmen Pansiyonu daha önce alan arkadaşlar önermişti. Şimdi de biz öneriyoruz. Yemekler on numara beş yıldız.
Memet Ali Ardıç Doğa ile içiçe olan tatilleri tercih ederiz eşimle, Türkmen pansiyon’da tam da böyle bir yerin göbeğinde, yeşillikler içinde doğal güzellikleri bozmadan inşa edilmiş ahşap evleriyle çok sevdiğimiz bir yer. 2 senedir üst üste kaldık. Alıştık buraya seneye de geleceğiz bir aksilik olmazsa.
Mehmetcan Akay Olimpos deyince türkmen pansiyon, yemekleri, kahvaltısı, personelin güleryüzlülüğü, hepsi tercih sebebi.
Yücel Civan İki gece kalmak için olimposa gelmiştik. Türkmen pansiyon’u tesadüfen bulduk ama gayet memnun kaldık, yemekleri, konumu, ahşap bungalovları...bi gece de uzattık
Bedia Özgenoğlu Türkmen Pansiyonu tesadüfen bulmuştuk. Ama iyi ki bulmuşuz, çok güzel bir 1 hafta geçirdik burada, çok güzel anılarımız oldu. Artık seneye tatil yerimiz belli.
Cansu Sarıca 5 arkadaş geldik pek güzel bir tatil geçirdik. Olimposa da Türkmen Pansiyona’da ilk gelişimiz, herşeyiyle memnun kaldık, odalar, konumu, gayet iyi .
Sadık Can Gezmiş Turla gelmiştik, 4 gece konakladık, çok memnun kaldık, özellikle de yemeklerden.
Öznur Dağyar doğa tatili yaptık ilk kez, nasılda güzel geldi, bıkmışız otellerden, Türkmen pansiyon, çok samimi ve huzurlu bir tatil yaşattı bize.
Memet Bağcı Kalabalık bi pansiyon ama bahçe içindeki alanlar iyi düzenlenmiş rahat ediyorsunuz.Odadan çok burada vakit geçiriyoruz zaten, o yüzden beğendik.
Fatmanur Koytak 2 günlüğüne gelmiştik olimposa, Türkmen Pansiyonda kaldık ama çok beğendik burayı ve 2 gün daha uzattık tatilimizi.
Sena Demirkan Çok temiz ve ferah bir tesis çok kalabalık olmasına rağmen sakindi çok keyif aldım yemekleri güzel ve lezzetliydi. Hiç bir problem yoktu gözümü kapatarak tatil yaşadım.
Servet Akdoğan Arkadaş grubumuzla Türkmen’de kaldık ve çok eğlendik. Olimpos’a aşık olduk. Kahvaltısı da akşam yemekleri de harikaydı.Bu kadarını açıkçası ummamıştık.Kesnlikle tavsiye.
Şafak Pakdil İşletmecisi Hamdi Bey’i çok sevdik, uzun uzun sohbet ettik. Aile pansiyonu olan bu yer ailesi ile rahat bir tatil geçirmek isteyenler ideal, tavsiye olunur.
Bağış Can Çok seviyoruz burayı, Türkmen pansiyon son 5 yıldır konaklamak için seçtiğimiz tek mekan, hep kalabalık grup geliriz ve çok rahat ediyoruz.
Sinan Ayaz Türkmen pansiyon yıllardır kaldığım, bence olimposun her zaman rahat ettiğim pansiyonudur:) Hamdi Abi var işletmecisi, hoş sohbettir bulun onu.
Bilal Tokdoğan 2 arkadaş geldik, 5 gece kaldık Türkmen Pansiyon’da çok eğlendik. Her yere yakın, yürüme mesafesinde. Odalar fena değil, yemekler süper. Tavsiye ederiz.
Cengizhan Söke Turla geldiğimiz olimposta 3 gece Türkmen Pansiyon’da konakladık, on numara bi pansiyon,
Kutlu Aldağ Denize 10 dk.lık yürüme mesafesinde temiz düzgün bir pansiyon, lüks değil ama sade ve samimi bir işletme. Huzurlu doğasıyla bizi büyüledi. Olimposa gelirseniz değerlendirin derim.
Nehar Avşar Eğlenceli bi yer, yan tarafı likya kulüp canlı müzik yapıyorlar, baya iyi. Gündüz deniz, akşam pansiyondan çıkmaya pek gerek kalmadı. Keyifli bi yer yani.
Sevginur Aslantürk Mütevazi ahşap evleri, zengin yemek menüleri ile beklentimizin üstündeydi.
Çisem Atok Valla beklemediğim kadar güzel bi tatil geçirdim. Türkmen Pansiyon olimposun en iyi yerlerindenmiş. Tavsiye ile geldim.memnun kaldım.
Rukiye Eryıldız Türkmen Pansiyon’da 6 gün kaldık, Pansiyonun işletmecisi Hamdi abi eğlenceli sohbeti, cana yakınlığı ile bizi kalbimizden fethetti. Bi daha olimposa gelirsek adres belli .
Nergis Odacı Denize yakın, vadinin ayağında, çok huzur veren bir yer, çok beğendik Türkmen Pansiyonu, akşam yemeklerimizin uzayan sohbetlerini şimdiden özledik.
Hacı Mehmet Adıgüzel Olimpostaki en iyi işletme bence. Yemekleri gayet lezzetli, çeşit çok. Doğayla iç içe bir yer
Bahar Özlem Albaş Ailecek bir hafta kaldık, çok beğendik,ağaçların çiçeklerin içinde, güzel ahşap bungalov evleri, Vadinin içinde mis gibi havası. Yemekleri çok lezzetliydi.Personelde güler yüzlüydü, özetle biz çok sevdik burayı tekrar gelinir.
Sarper Akış Kahvaltısı ve akşam yemeklerine bayılacaksınız. Hem bol çeşit hem de lezzetli. Odalar vasat ama sorun sıkıntı yaratmıyor.
Berker Akkoyun Akşam yemeğinden sonra çardağa geçip içeceğimi yudumlarken aldığım keyif paha biçilemez. Oradan da hamağa geçiş:)
Muharrem Ay Doğasından çok etkilendik olimpos’un. Türkmen pansiyonda, temiz güzel bi yer. Yemekleri baya iyi. Kahvaltı idare eder. Huzurlu bi havası var ama pansiyonun.
Gülin Zeybek Gayet düzgün ve temiz bir yer, Odalar azıcık eskimiş ama zaten odaya bi uyumaya gidiyoruz, sorun değil o yüzden. BAhçedeki hamaklara bayıldık.
İlknur Taç Pandemi nedeniyle çekimser olarak çıktık bu sene tatile, ama Türkmen pansiyon’da düzenli olarak dezenfekte ediliyo her yer.İçimiz çok rahat bir hafta geçirdik. Size de öneririz.
Bahar Cemre Akşam yemekleri bi harika dostum. Ama kahvaltıyı da es geçmeyin derim.
Özgün Bahtıyar Temiz düzgün bi yer Türkmen pansiyon, ikinci senemiz bu, alıştık buraya, yemekleri de güzel, akşamları hamak ve çay keyfi.
İbrahim Fehmi Koyu Olimposta yıllardır geldiğim ve tercih ettiğim tek yer Türkmen, sırf akşam yemekleri için bile gelinir. Personeli de seviyorum, düzgün hepsi, yardımcı, Hamdi Abiyi artı seviyoruz.
Mehmet Barış Turla geldik 2 gece konakladık Türkmen Pansiyon da ama yetmedi:) Seneye tursuz gelip daha uzun kalmak istiyorum. Çok sevdim burayı.
Dilara Taşkın Eşimle geldik 4 gece konakladık, bu mevsimde sıcak biraz, ama Eylül sonu için şimdiden yerimizi ayırttık. Tekrar Türkmen ‘e geleceğiz.İşletme sahibi Hamdi Abi’yle çok hoş sohbetler ettik. Bizi evimizde hissettirdiler. Çok teşekkür ederiz.
Sena Nur Delice 2 çift geldik, Türkmen Pansiyon’da güzel bir tatil yaptık. Gündüz deniz kum güneş, akşamları kah bahçe sohbetleri, kah likya barda canlı müzikle eğlenceli keyif dolu zamanlar geçirdik.Tekrar geleceğiz.
Zeynep Ağca Odaları biraz eski ama gayet temiz. Olimpos burası odayı napıcaksınız. Uyumaya mı geldiniz.:)
Simge Nur Saraçgil Eşimle bir hafta kaldık, ama çok sevdik burayı, hem olimposu hem de türkmen pansiyonu, gayet güzel bir yer. Tavsiye ederiz.
Lalezar Turunç Denize 10 dk da yürüyerek ulaşıyorsunuz. Akşamları da ister hemen pansiyonun yanındaki likya barda canlı müzik dinleyip eğlenin, isterseniz yine yürüme mesafesinde olan başka mekana yürüyerek gidin. Konumu çok iyi.
Fatma Özlem Acar On numara yer olimpos. Arkadaşlar yıllardır giderlerdi, bizede söylerlerdi gitmemizi. Sonunda bu bayram nasip oldu gitmek. Biz çok beğendik olimposuki eskiden daha güzel olduğunu söylüyorlar. Türkmen pansiyonda kaldık 3 gece. Gayet güzel düzgün bir işletme. Herhangi bir sorun yaşamadık, yemekleri çok lezzetliydi. Odalar çok süper olmasada zaten tatil köyü değil sonuçta. Bizce gayet güzel bir işletme.
Yasemin Sazak Ağaç evler çok hoşuma gitti, doğayla içiçe tatil yapmayı seven beni mest etti burası. Ağaçların ve mis gibi kokan çiçeklerin içindeki bu evlerde uyanmak...huzur içinde bir tatil geçirdim, teşekkürler.
Elif Ege Çağlayan Olimposu çok seviyoruz, eşimle 5 yıldır her sene geliriz. Türkmen Pansiyon’da kalırız, aile gibiyiz artık, size de tavsiye ederiz
Melis Ece Olimposu ve Türkmeni çooook seviyoruuuz.
Mehmet Erman Yemekleri birçok yere göre çok iyi, kahvaltı biraz geliştirilebilir, odalar ideal, gece gökyüzünü izlemek pahabiçilemez
Tuğçe Altaş Bu sene eşimle birlikte 2. gelişimiz Türkmen pansiyon’a.Bungalov evleri, yemek ve kahvaltıları çok geçen sene çok beğenmiştik. Bu sene de hiç düşünmeden yine buraya attık kendimizi. Denize de yakın 10-12 dk yürüyoruz. Vadi içinde yürüyüş çok keyifli. Akşamları pansiyonumuzun bahçesinde oturup huzurlu vakitler geçirdik. Değişik bir deneyim burası mutlaka denenmeli.
Dilara Yeksan Olimposa turla geldik, Türkmen Pansiyon’da hiç sorun yaşamadık. Çalışanlar çok ilgili ve yardımseverdi. Evler, yemekler, konum hepsi iyiydi.
Elif Beyza Çark Turla geldiğimiz olimpos tatilimizde Türkmen Pansiyon da konakladık. Odalar gayet ideal, doğayla içiçe bahçe, kahvaltılar da akşam yemekleri de çok iyiydi.
Saime Avıandı Odalar fena değil, ama buraya zaten doğayla iç içe tatili seviyorsanız gelin, o zaman çok keyif alırsınız bizim gibi. Yemekler iyiydi baya.
Mert Görkem Dayıoğlu İşletmecisi hamdi Abi’yi çok sevdik, çok hoş sohbet, bize evimizde gibi hissettirdiler sağolsunlar. Ailece gidilebilecek güzel bir pansiyon, yemekleri de çok iyidi.Tekrar geleceğiz.
Sera Azbay Olimposa ilk gelişimizde başka bi pansiyonda kaldık ama oda çok kötüydü, bu sene arkadaş tavsiyesi ile Türkmen’e geldik. Çokta memnun kaldık.
Gülser Bal Biz eşimle geldik ilk defa çok beğendik, lüks değil ama yeterli, zaten burası doğayla içiçe bi yer. Memnun kaldık.
Nebahat Ansen Hijyen hepimiz için bu ara her şeyden önce geliyor, Türkmen pansiyon ‘da bu konuda çok titiz davranmıştı. Açık alanlar ve odalar düzenli olarak dezenfekte edildiği için içimiz rahat bir tatil geçirdik. Teşekkürler Türkmen Pansiyon işletmeci ve personelleri.
İlyas Umut Ağaç evleri ile ünlü bu beldeye tatile gelmek isteyenlere ben, her şeyiyle on numara beş yıldız olan Türkmen pansiyonu öneririm.
Anıl Altın Pansiyon kalabalık olmasına rağmen temiz , yemek sırası yok. Yemekler zaten çok leziz ve bol çeşit. Kahvaltıyı ve günü kaçırmamak için biraz erken kalkmak lazım ama.
Giray Oto Biraz eski odalar ama temiz, konumu da iyi, denize yürüyerek 10-12 dakikada gidiliyor, Akşamları eğlence mekanlarını tercih edenler için de konumu iyi. Tavsiye ederim.
Lütfü Akşamoğlu Samimi bir ortamı var, aile yeri olduğu çok belli. Düzgün işletme ve müşteri portföyü, ben ilk defa kaldım eşimle, ama kalanların çoğu daimi müşteri belli ki. Beğendik biz, tavsiye ederiz.
Büşra Gül Altundal 3 senedir üst üste kaldığımız Türkmen Pansiyonu çok seviyoruz, burası bize evimiz gibi rahat bir ortam sağlayan samimi bir işletme. Herşeyi ile çok keyifli bir tatil geçirmenizi sağlar.
İsmail Babacan Olimposta bi çok yerde kaldım ama Türkmen Pansiyonu seviyorum, en çokta yemeklerini.
Dilay Yürük Turla geldiğimiz olimpos tatilimizden zorla ayrıldık, nasıl güzel bir yer burası, Türkmen pansiyon çalışanları çok nazik ve güler yüzlü, konumu da süper buranın, her yere yakın. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.
Kerem Akman Akşamları çardakta gökyüzünü izleyip sohbet etmek çok keyifli burada.Arkadaş grubumla gittik acayip güzel vakit geçirdik.
Nihan Aydınlıoğlu 3 arkadaş gittik gayet keyifli ve güzel bir tatil geçirdik. Türkmen pansiyonu kuzenim önermişti, bizde çok beğendik.
Ayşegül Caner Türkmen Pansiyon konumu ile ve fiyatı ile gayet iyi bi pansiyon. Doğayı ve doğallığı çok seven bir çiftiz, çok keyifli bir 5 gün geçirdik burada.
Ayşe Gül Sobacı 4 gece kaldık Türkmen Pansiyon’da, odalar fena değil, kahvaltı ve yemekler iyi, konumu da iyi, her yere yakın.
Özge Sıla Buraya ilk defa geldik, ama çok beğendik, seneye tekrar gelmek istiyoruz, çünkü doyamadık,Türkmen pansiyonu da çok beğendik
Eda Akyıldız Bir olimpos ve doğa tutkunuyum. Türkmen olimpostaki tek tercihim. Yıllardır gelirim, başka yerleri de denedim ve buraya karar verdim. Denizi doğası ve Türkmen’i ile olimpos’u seviyorum.
Mahire Civan Hep geliriz yine geldik, olimposta en sevdiğimiz yer Türkmen Pansiyon,yemekleri bi harika, gece sohbetleri zaten çok eğlenceli. Çok keyifli geçti her gelişimiz.
Erhan Çıray İlk defa olimpos a tatile geldik eşimle, çok güzel geçti, Türkmen Pansiyon’u önermişlerdi. Özellikle de akşam yemekleri, gece hamak sefaları çok keyifli bir tatil geçirmemizi sağladı.
Elif Suevi 4 kişilk arkadaş grubu olarak gittiğimiz Olimpos’ta, Türkmen pansiyonda kaldık. Burası gayet iyi, ortalamanın üstünde bir işletme, çok keyifli bir tatil yaptık.
Melike Özmen 8 yıldır geliyorum, 88 yıl daha gelirim, çok seviyorum burayı, Türkmen benim mekanım, evim gibi artık
Yunus Göker Türkmen Pansiyon’da akşam yemekleri ve gece bahçe oturmalarını çok sevdik. Odalar fena değil, zaten odalarda pek vakit geçirilmediği için çokta önemli değil.
Sevginur Aşcı Olimposa uğrayıpta Türkmen'den kalmamak olur mu hiç :) Hamdi abimizle iki sohbet edip, güzel yemeklerini yiyip yola öyle devam.
Aykut Özdel Daha önce kaldığımız yerler denize hep uzaktı, Türkmen Pansiyon hem denize hemde diğer mekanlara çok yakın, kahvaltı ve akşam yemeği veriyor, birçok yer oda kahvaltıydı, fiyatlar da uygun. Artık buraya geliriz
Ömer Pamukçu Bayramda 5 gece kaldık eşimle. Kahvaltısı yeterliydi.Akşam yemekleri baya iyi. Konumu da çok iyi, hem denize hem mekanlara çok yakın. Odalar fena değil, önerilir.
Elif Ege Çağlayan Tatilin tadını yine Türkmen de çıkardık. Olimposa gelirseniz bi deneyin deriz.Hamdi Abi’ye de selamlar.
Emircan Güleryüz Türkmen Pansiyon’da ilk kez kaldım, ama beğendim, odası, kahvaltısı, akşam yemekleri ile tam puan aldı benden.
Alper Şadi Olimposa yolu düşenlere rahatlıkla önerebileceğimiz bir pansiyon Türkmen, özellikle de konumu çok ideal.
Hacer Akıllı Olimposta kalınacak en iyi yer bence. Türkmen’de kalana kadar birçok pansiyonda kaldım. Ama burayı çok sevdim. Son 4 yıldır tek tercihim.
Saba Atmaca doğa tatilini oldum olası sevmişimdir, ama karadeniz tercihimdi hep. Bu sene ilk kez olimposa geldim. Türkmen Pansiyonu da çok beğendim.Sanırım artık buraya da geleceğim. Denizi müthiş, pansiyonum da çok şirindi.
Burak Altınöz 3 gece konakladığımız samimi ve sıcak, temiz bol muhabbetli aile pansiyonu. Plan yapmadan geze geze yaptığımız tatilimizde, tesadüfen burada konakladık. Ama beğendik. Bu keyif ve huzur dolu bir kaç gün için teşekkürler Türkmen Pansiyon.
Numan Tarhan olimposta bir çok yerde kaldık, ama son 3 yıldır Türkmen’ii tercih ediyoruz. Rahat ediyoruz burada, akşamları Canlı müzik var likya klüpte, keyifli oluyor çok. Yemeklerine zaten bayılıyoruz.
Ezgin Dallı Rezervasyon yaptığımız yerde bi yanlışlık olmuş ve biz açıkta kaldık. Türkmen Pansiyon’da yer bulduk çok şükür. Çokta memnun kaldık , artık yerimiz belli.
Alya Denizgünü Kalabalık arkadaş grubu geldik.Ne eğlendik ama olimposta, hayatımızın tatiliydi. Türkmen’de kalmak ayrıcalıktır.
İlkim Ateşcan Bi kaç senedir olimposa geliyoduk ama türkmen de kalmamıştık. Arkadaşın tavsiyesi üzerine Türkmen’e geldik bu sene, e burası çok iyiymiş. Beğendik, denize yürüyerek gidiyoruz. Yemekler hiç fena değil. Tavsiye ederiz.
Aysel Örs Temiz nezih bir yer, çok yüksek beklenti ile gelmeyenlerin memnun kalacağını düşünüyorum.
Ömer Buğra Alparslan -Portakal bahçelerinin içinde, mis gibi havasıyla vadinin hemen eteğindeki Olimposun’un şirin pansiyonu Türkmen, her sene mutlaka gelirim. Yemeklerini ve yardımsever personelini, işletmecisi Hoş sohbet Hamdi Abi’yi çok seviyorum. Olimpos’a yolu düşen herkese de tavsiye ediyorum.
İbrahim Dal Sade ve samimi bir tatil geçirdik, 3 gece kaldık ama pek keyifliydi. Keşke uzatabilseydik.
Cengiz Macit Bir gece kaldık, çok bişey anlamadık, ama genel olarak iyiydi.
Murathan Özbir Olimposa ilk gelişimizdi, tur şirketi ile geldik, Türkmen pansiyon’da 3 gece konakladık. Odalar fena değildi kahvaltı idare eder, ama akşam yemeklerine laf yok.
İlkyaz Yerliyurt İlk kez geçen sene gelmiştik Türkmen Pansiyon’a çokta memnun kalmıştık, bu sene de hiç başka yer bakmadan gözümüz kapalı tercih ettik. Yine çok mutlu ayrılıyoruz.Seneye de görüşürüz.
Adem Ayvacık Turla geldik 3 gece kaldık, olimpos müthiş, Türkmen Pansiyonu’da beğendik. Odalar yemekler denize uzaklığı hepsi ideal.
Ayberk Akfırat Yemekleri güzel, odaları yeterli büyüklükte, hamaklara bayıldık, fiyatıda gayet uygundu. Herşey için teşekkürler.
Sena Çekmecelioğlu Ahşap bungalov evlerde kaldık. Çok otantik bir yer, yemekler, denize mesafesi hepsi gayet iyi.
Tuğce Sazak Odaların bi elden geçmesi lazım, onun dışında on numara bi yer.
Esengül Sarıben Denize yürüme mesafesinde olan yer diye tercih etmiştik burayı, gerçekten de çok yakın, Akşam yemekleri ve kahvaltılarda gayet güzel, biz eşimle beğendik baya burayı, tavsiye ederiz.
İlkay Tatkan Pandemi dolayısıyla biraz çekinerek tatile çıktık ama Türkmen Pansiyonu bizden bir hafta önce orada tatil yapmış olan akrabalarımız tavsiye etti.Pansiyonun çok iyi dezenfekte edildiğini gönül rahatlığıyla kalabileceğimizi söylediler. Gerçekten de öyleydi. Personel ortak alanda hep maskeliydi. Bunun yanı sıra yemekler de çok güzeldi. Bizde sizlere tavsiye ediyoruz.
Selime Hırlak Tam arkadaş grubunuzla gelip güzel keyifli tatil yapabileceğiniz bi yer Türkmen Pansiyon, biz çok eğlendik, bol keyifli zamanlar geçirdik.
Merve Ece Altıok -Kahvaltısı güzeldi, akşam yemekleri çok çeşitliydi. Odalar biraz eski gibi, elden geçse on numara olur, ama çok otantik, bungalov ahşap evler çok keyifliydi. Denize 10 dakikada yürünüyor, fiyatı da baya iyiydi. Tavsiye ederim.
Jiyan Yörüten 3 gece kaldık Türkmen ‘de işimiz olmasa kesin uzatırdık. Çok keyifli bir 3 gün geçirdik. Seneye daha uzun kalacağız inşallah.
Ayşe Merve İşgüzar 3 çift olarak geldik olimpos Türkmen pansiyona, çok güzel bir 6 gün geçirdik.Her şeyden çok memnun kaldık. Yine geleceğiz.
Zeynep Dönmez Aşçıyı tebrik ederim. Burada bi çok yerde kaldım, ama Türkmen’in yemekleri çok iyi.Olimpos deyince Artık Türkmeni tek geçerim.
Hayriye Gül Karartı Daha önce bir sürü yerde kaldık olimposta. Ama Türkmen’i ayrı bir sevdik ve son 3 yıldır burada konaklıyoruz. Yemekler müthiş çünkü
Burhan Aşkın Portakal bahçeleri içine kurulu şirin ahşap bungalov evleri ile, sabah kahvaltısı akşam güzel yemekleri, uzağa gitmeye gerek kalmadan eğlenceli canlı müzik geceleri ile keyif dolu bir tatil geçireceğinize emin olun.
Dilay Altinkaya Kalabalık arkadaş grubumuzla geldik.Olimpos çok eğlenceli bir yermiş, Pansiyonumuzu da beğendik, kahvaltılara yetişemedik ama akşam yemekleri baya iyiydi. Eğlence yerlerine ve denize olan yakınlığı da çok iyi. Gene geliriz buraya.
Feyza Ayrım Büyük güzel bi pansiyon, akşam yemekleri baya iyi bol çeşit var.Kahvaltıyı arılarla paylaşmak zorunda kalıyorsunuz ama:)
Egehan Özkök Eşimle 4 gece konakladık, bizim için denize yakınlığı ve yemekleri önemliydi, ikisinden de memnun kaldık. Güzel bir tatil geçirdik.Tavsiye ederiz
Burhan Taşkın 4 arkadaş geldik, çok eğlendik, yemekler süperdi.
Raşit Hun İki kız arkadaş geldik, rahat ve güvenli bir tatil geçirdik.Gündüzleri denize yürüdüğümüz yol çok keyifli antik kentin içinden geçiliyor. Akşamları da likya barda canlı müzik dinledik. Odalar da idare ederdi.Biz beğendik çokta rahat ettik.
Fatma Sena Göreke Olimposa 2. gelişimiz geçen sene kaldığımız yeri denize çok uzak diye sevmemiştik.Türkmen Pansiyon denize 10 dakika mesafede, odalar ve yemekleri de gayet iyi. Seneye de buraya gelmeyi düşünüyoruz.
Acun Keleş Ne güzel bir tatil yaptık, ne keyifli zamanlar geçirdik olimposta, o süreçte evimiz olan Türkmen Pansiyon’a, karnımızı doyuran mutfak ekibine çok teşekkür ederiz.
Taner Yurttaş Personelin ilgisi çok güzel, resepsiyon ve oda hizmetleri iyi güler yüzlüydü. Denize diğer tesislerden daha yakın olması avantaj.
Sude İçten Deniz çok uzak olmasın, yemekler güzel olsun, odalar da bungalov olsun dedik.Türkmen pansiyon bize hepsini sundu,akşam bahçe sohbetleri de ekstra güzeldi.
Cihan Akarpınar Yemekleri lezzet ve çeşit bakımından oldukça tatmin edici. Denize de yürüme mesafesinde, gezgin biri olarak olimposu ve türkmen pansiyonu tavsiye ederim.
Şerife Asil Dostum olimpos bir harika
Uğur Ali Aysal Ailece 4 gece kaldık, hiçte fena değildi. Kahvaltı ve akşam yemekleri iyi, yemekten sonra çardakta çay keyfi. Denize de 10 dk da gidiliyor.